img
Vīrieša veselība
Stāsts par pareizticīgo mācītāju Alekseju Zotovu, kurš telefoniski savienoja Godmani ar OMON priekšnieku Česlavu Mļiņņiku Saruna par to, ka Alfrēds Rubiks 20. janvārī sēdēja Politiskās izglītības namā un jutās ļoti apdraudēts Kāpēc tika pieņemts lēmums iespējami maz paļauties provokācijām Par tautas varonību un vēstures nonovēršamību.
img

DZĪVĪBAS KOKS par nieru vēzi

Nieru vēža izcelsme nav skaidri zināma, taču kā iespējamos veicinošos faktorus var minēt smēķēšanu, aptaukošanos, augstu asinsspiedienu. Nieru vēzis ir ļaundabīgu šūnu augšana nierēs. Medicīniskā terminoloģijā šo slimību sauc par nieru šūnu karcinomu. Audzējs nierēs var būt arī labdabīgs.

Lasīt vairāk

priekšdziedzeris (Rakstā izmantota informācija no Ievas Sīmanes grāmatas “UZVELC SEVI. Izkrāso savu seksualitāti”)

Vīrieša otrā sirds – prostata. Aizspriedumi un iespējas

Nesen kāds vīrietis Instagram atrakstīja jautājumu – kāpēc par seksualitāti pārsvarā runā tikai sievietes? Aizdomājos, tiešām – kāpēc? Kāpēc par sievietes baudu vispār runā vairāk nekā par vīrieša baudu? Viņš esot savā barā kaut kad ierunājies par prostatu un saņēmis pamatīgu nosodījumu.

Lasīt vairāk
img

Urologs JURIS JANSONS intervijā par priekšdziedzera slimībām

Par priekšdziedzera jeb prostatas palielināšanos

Gadiem ritot, daudziem stiprā dzimuma pārstāvjiem nākas secināt, ka ar urinēšanu vairs nav tik labi kā agrāk – urīna strūkla kļuvusi vājāka, turklāt nereti jāceļas pa nakti, jo jādodas uz tualeti. Parasti tam ir viens izskaidrojums – priekšdziedzera palielināšanās jeb labdabīga prostatas hiperplāzija (LPH). Tas ir normāls vīrieša novecošanās process, kurš gan ir hronisks, tomēr ārstējams.

Lasīt vairāk