img

Veselības tēja “SVARA SAMAZINĀŠANAI”

Satur augus, kam ir vielu maiņu un apetīti ietekmējošas īpašības, kas izraisa ķermeņa svara samazināšanos.

Daudzi cilvēki jūtas neērti par to, ka ir apaļāki nekā gribētos, bet nekādi nevar atbrīvoties no liekā svara. Tā tiešām ir ne tikai psiholoģiska, bet arī fiziska rakstura problēma, jo aptaukošanās izsauc dažādus veselības traucējumus, sākot ar paaugstinātu asinsspiedienu un beidzot ar vēnu varikozi. No otras puses, arī dažādi organisma funkciju traucējumi bieži izraisa aptaukošanos un tas jāņem vērā, uzņemoties šo pacientu ārstēšanu. Visus nevar mērīt ar vienu mēru. Piemēram, novājināta vairogdziedzera darbība izraisa nepārvaramu slinkumu kustēties, vielu maiņas palēnināšanos, apātiju un aptaukošanos. Tādi gadījumi ir reti, taču par tādu iespēju ir jāpadomā un aktīvi jāizmeklē, jo šie cilvēki par savu izskatu un veselību neuztraucas un pie ārsta neiet.

Citiem nenormāla apetīte rodas stresa apstākļos, kad pastiprināti izdalās kuņģa skābe – ar ēdienu tā tiek neitralizēta. Kuņģa iekaisums un čūla neveidojas, bet liekie kilogrami krājas. Šie cilvēki ir bieži viesi pie ārsta, taču, neizmainot dzīves un darba apstākļus, neko nevar panākt, bet tam visam šiem cilvēkiem nav laika un viss paliek nodomu līmenī.

Daļai cilvēku organisma šūnas “nepazīst” insulīnu un nelaiž to iekšā, tā teikt, aizslēdz durtiņas, tāpēc nenoārdās un nepārveidojas enerģijā ogļhidrātus saturošie produkti (cukurs, maize, putraimi, kartupeļi); glikoze, kas veidojas no šiem produktiem, tiek pārvērsta taukos; cukura asinīs un šūnās ir daudz, bet enerģijas maz. Šo stāvokli medicīnā sauc par otrā tipa cukura diabētu. Šajā variantā, ja arī cilvēks neko daudz neēd, tas tik un tā paliek resnāks, taču šiem cilvēkiem var reāli palīdzēt, nozīmējot specifiskus medikamentus.
Taču vairākums resnu cilvēku tādi ir vienkārši tāpēc, ka ir iesākuši un pieraduši daudz un nepareizi ēst, aiz slinkuma maz kustēties un daudz gulēt.

Pirms nopietni ķerties pie svara samazināšanas pasākumiem, vajadzētu aiziet pie ārsta un noskaidrot vai nav kādi būtiski veselības traucējumi; ja ir, tad jāārstējas ar speciālām zālēm, ja nav, tad jākonsultējas ar dietologu, lai noskaidrotu savu konstitucionālo tipu, un pēc tā piemērotu diētu, jo tā nevar būt visiem vienāda. Šeit piedāvātā tēja varētu būt lielisks komponents svara samazināšanas terapijas kompleksā.

Veselības tēja SVARA SAMAZINĀŠANAI palīdz “nomest” liekos kilogramus, jo šīs tējas sastāvā ietilpst augi, kas aktivizē vielumaiņu- tie ir zvērene, trejkrāsu vijolīte un vārpata; savukārt, gandrene, trejkrāsu vijolīte un vīnogu lapas samazina apetīti. Maura sūrenesdarbības iespaidā pastiprinās nieru darbība, bet ugunspuķe uzlabo tējas garšu un veicina vēdera izeju.

Kopumā Veselības tēja SVARA SAMAZINĀŠANAI vājina apetīti, pastiprina vielu maiņu un uzlabo vispārējo veselības stāvokli.

 
60 g