img

Rimi Rīgas maratona garajām distancēm gatavojas septiņi sabiedrībā zināmi cilvēki

Avots: https://travelnews.lv/?m_id=18542&i_id=5&pub_id=143314&Gatavoties-Rimi-Rigas-maratona-garajam-distancem-uzsak-septini-sabiedriba-zinami-cilveki-ari-Latvija-zinams-vinzinis

2024. gadā “Mans pirmais maratons” programmā uzņemti septiņi Rimi Rīgas maratona vēstneši, kuri atspoguļos savu gatavošanās procesu un iedvesmos skriešanai savus un Rimi Rīgas maratona sociālo tīklu sekotājus. Programmas ietvaros turēt rūpi par vēstnešiem šogad uzņēmusies olimpiete, trenere un garo distanču skrējēja Ilona Marhele. Viņas uzdevums būs palīdzēt katram dalībniekam veiksmīgi tikt līdz finišam izvēlētajā distancē. Šogad visi kungi gatavojas savai pirmajai maratona distancei, savukārt dāmas – pirmajam pusmaratonam. Rimi Rīgas maratona organizatori atgādina, ka pēdējais laiks sākt gatavoties tiem skrējējiem, kuri pieteikušies Rimi Rīgas maratona garajām distancēm, jo līdz maratonam atlikušas 100 dienas.

Rimi Rīgas maratona programmā “Mans pirmais maratons” uzņemti seši fiziski un sociāli aktīvi vēstneši – diplomāte un bijusī vieglatlēte Baiba Braže, drošības eksperts un rezerves karavīrs Tomass Pildegovičs, arhitekte un divu meitiņu mamma Krista Paula Lepere, Youtube un TV personība Armands Jaunzems, kineloģe, fitnesa trenere un mamma meitiņai un diviem suņiem Monta Priede, uzņēmējs, influenceris, golferis un Tiktokeris Ingus Rutulis, kā arī vīnzinis un vīna bāra “Vieta” dibinātājs Jānis Volkinšteins.

Lai vēstnešu gatavošanās process viņu pirmajam pusmaratonam vai maratonam Rimi Rīgas maratonā būtu maksimāli saudzīgs, organizatori programmas dalībniekiem sarūpējuši pārdomātu treniņu paraug-procesu. Programmas dalībnieki veiks slodzes testus un veselības pārbaudes Sporta Laboratorijā, nodos asins analīzes Centrālajā laboratorijā, saņems Sportland sarūpētu skriešanas ekipējumu, Garmin puslometrus un citus Rimi Rīgas maratona partneru labumus – gan SIS sporta uzturu, Mēness Aptieku uztura bagātinātājus un vitamīnus, kā arī atspirdzinošos dzērienus no Mangaļi un uztura grozu no Rimi. Visiem dalībnieku rīcībā būs olimpiete, trenere un garo distanču skrējēja Ilona Marhele, kura katram programmas dalībniekam veidos individuālu treniņu plānu, sekos līdzi tā veiksmīgai izpildei, kā arī atbalstīs ar padomiem un ieteikumiem. Dalībniekus sagaida arī koptreniņi – ziemas sezonā jaunatklātajā Daugavas vieglatlētikas manēžā un pavasarī stadionā, kur reizi divās nedēļās trenere novērtēs skrējēju progresu.

Gatavošanās procesu dalībnieki atspoguļos savos sociālo tīklu kontos, tādējādi iedvesmojot citus gatavoties un piedalīties Rimi Rīgas maratonā jebkurā no piecām distancēm.

Nike Run Club un olimpietes Ilonas Marheles treniņu plāni ikvienam

Ikviens skriešanas entuziasts, kurš vēlas pienācīgi sagatavoties startam Rimi Rīgas maratonā vai pusmaratonā, ir aicināts izmantot Nike Run Club treniņu plānus vai sekot līdzi olimpietes un treneres Ilonas Marheles sagatavotajiem treniņu plāniem, kurus iespējams atrast Rimi Rīgas maratona oficiālajā mājas lapā.

Reģistrācija Rimi Rīgas maratona distancēm

Pasākuma maratona, pusmaratona, 10, 5 kilometru un DPD jūdzes distancei iespējams reģistrēties oficiālajā maratona mājaslapā www.rimirigamarathon.com un, kā jau tradicionāli ierasts – izdevīgāk reģistrēties līdz 29. februārim. Reģistrācija Rimi Rīgas maratona Olimpiskajai bērnu dienai, kā arī Latvijas Skolu kausam, kurā skolēniem no visas Latvijas būs iespēja pieteikties par simbolisku dalības maksu, tiks atklāta februāra izskaņā.