img

“Mēness aptiekas” komanda startē kopā ar “Iekļaujoša maratona” dalībniekiem

Avots: https://www.la.lv/meness-aptiekas-komanda-startes-kopa-ar-ieklaujosa-maratona-dalibniekiem

2024. gada 19. maijā Rimi Rīgas maratonā “Mēness aptieka” atbalstīja “Iekļaujoša maratona” programmu un uzņēmuma komanda skrēja kopā ar tās dalībniekiem.

Lielākajos skriešanas svētkos Baltijas valstīs “Mēness aptiekas” komandā dažādās maratona distancēs piedalījās vairāk nekā simt uzņēmuma darbinieku kopā ar ģimenes locekļiem, kā arī Bērnu un jauniešu para sporta apvienības dalībniekiem. Šo dalībnieku atpazīšanas zīme bija “Mēness aptiekas” komandas sporta krekli, un viņi izmantoja “Iekļaujoša maratona” drošo koridoru ar īpašu startu 10 minūtes pēc kopīgā skrējiena sākuma. Katrs dalībnieks izvēlējās savām spējām atbilstošu distanci.

Tādējādi “Mēness aptieka” kā ilggadējs Rimi Rīgas maratona veselības partneris un atbalstītājs šogad paplašinās sadarbību, atklājot īpašo programmu “Iekļaujošs maratons” un sniedzot Latvijā līdz šim vēl nebijušu iespēju cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu asistentiem piedalīties šajā sporta un veselīga dzīvesveida notikumā.

Programmas ietvaros 400 dalībnieki – 200 cilvēki ar kustību un citiem veselības traucējumiem un 200 asistenti – varēja pieteikties līdzdalībai un izvēlēties reģistrēties jebkurai savām spējām atbilstošai Rimi Rīgas maratona distancei.

“Mēness aptieka” ir mīlētākais, kvalitatīvākais un ilgtspējīgākais zīmols farmācijas nozarē Latvijā un tā atkārtoti ir saņēmusi starptautisku klientam draudzīga uzņēmuma ICERTIAS un starptautiskās programmas Best Places To Work (“Labākās darbavietas”) sertifikātu.