img

Fakti un skaitļi par Olainfarm

Avots: https://lv.olainfarm.com/par-uznemumu/olainfarm/?lang=lv

AS “AB City” meitas uzņēmums AS “Olainfarm“ ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 50 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā.

Uzņēmuma izstrādāto produktu klāstā, kas tiek nepārtraukti attīstīts un paplašināts, ir 60 gatavu zāļu formas, 25 aktīvas farmaceitiskas vielas un vairāk nekā 20 starpproduktu, tostarp medikamenti nervu sistēmas, sirds un asinsvadu veselībai, kā arī pretvīrusu, antibakteriālie un pretalerģiju līdzekļi.

“Olainfarm” radītie veselības aprūpes produkti nodrošina gan aizvien plašāku lietotāju piekļuvi nepieciešamajiem medikamentiem, gan uzņēmuma izaugsmi un reputāciju globālajā tirgū.

FAKTI UN SKAITĻI

Uzņēmuma grupas konsolidētais apgrozījums 2021. gadā sasniedza 137,7 milj. eiro, konsolidētā peļņa pēc nodokļu nomaksas – 12,7 milj. eiro.

“Olainfarm” produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 60 pasaules valstīm – eksporta tirgos tiek realizēti aptuveni 90% saražotā.

Uzņēmumā ikdienas darbu veic 840 darbinieki, nodrošinot nepārtrauktu produktu ražošanas procesu 24/7 režīmā.

“Olainfarm” sadarbojas ar tādām globāli un reģionāli atzītām kompānijām kā “Chemo Group”, “Olon Spa”, “Dr. Reddy’s”, “SUN Pharmaceuticals”, “Arotex AU”, “Almirall Ranke”, “UQUIFA”, “Hetero Drugs”, “Teva”, “Egis”.

Kopš 2011.gada AS “Olainfarm” prettuberkulozes zāles ir iepriekš kvalificētas piegādēm Pasaules Veselības organizācijai.

Uzņēmumam ir ilgstoša pieredze tādu farmaceitisko produktu kā adamantāna, hinuklidīna un nitrofurānu rindas preparātu ražošanā un izstrādē.

“OLAINFARM” GRUPĀ  IETILPST 

“Olainfarm” grupā ietilpst Latvijas zaļās farmācijas uzņēmums SIA “Silvanols“, aptieku tīkls SIA “Latvijas aptieka“, elastīgo medicīnisko izstrādājumu ražotājs SIA “Tonus Elast“, ārstniecības iestādes SIA “Klīnika DiaMed” un SIA “Olainmed”.

“Olainfarm” pārstāvniecības atrodas Armēnijā, Gruzijā, Mongolijā, Tadžikistānā, meitasuzņēmumi – Azerbaidžānā, Kazahstānā, Kirgizstānā, Lietuvā, Ukrainā, Uzbekistānā, pārstāvji arī citās valstīs.

SERTIFIKĀTI

AS “Olainfarm” ir nodrošināta ar mūsdienīgām tehnoloģijām un sertificēta atbilstoši:

  • Eiropas Savienības Labas ražošanas prakses prasībām;
  • Vides un energopārvaldības standartam ISO 14001:2015;
  • Laboratoriju standartam ISO 17025:2017;
  • Daļēji – ASV inspekcijas standartiem (FDA);
  • Daļēji – Austrālijas inspekcijas standartiem (TGA).