img

Olainfarm ziņas

Vilnis Blumbergs sāka studēt Latvijas universitātes Medicīnas fakultātē 1949. gadā, bet beidza jau Rīgas Medicīnas institūtu 1955. gadā. Lielākā problēma izrādījās tas, ka Latvijas Universitātei bija simfoniskais orķestris, kurā brāļi Blumbergi spēlēja, bet Rīgas medicīnas institūtam ne. Strādāja Irlavā un Dundagā. Ceļš no Talsiem līdz Dundagai tolaik paņēma pusotras stundas.
img

"Olainfarm" nodevusi "Latvijas aptiekas" kapitāldaļas Belēvičam

Pildot Konkurences padomes (KP) lēmumu, AS "Olainfarm" nodevusi sev piederošās SIA "Latvijas aptiekas" kapitāldaļas neatkarīgam profesionālim aptieku nozarē Guntim Belēvičam, informēja uzņēmuma pārstāvji.

Lasīt vairāk
img

AS “Olainfarm” teritorijā top viens no Latvijā lielākajiem saules paneļu parkiem ražošanas uzņēmumos

Investējot 3,3 miljonus eiro, viens no Baltijā vadošajiem farmācijas uzņēmumiem AS “Olainfarm” sācis saules paneļu parka būvniecību uzņēmuma teritorijā Olainē. Projekta mērķis ir turpināt investīcijas uzņēmuma ilgtspējā, attīstot zaļās enerģijas izmantošanu uzņēmuma energoapgādē. Saules paneļu parka kopējā jauda būs 3,2MW, ļaujot nodrošināt līdz pat 40% no uzņēmuma kopējā elektroenerģijas patēriņa gadā. Tas būs viens no

Lasīt vairāk
img

AS “Olainfarm” investīcijas jaunajā produktu portfelī sasniedz jau 12 miljonus eiro; apstiprināti vairāk nekā 50 jauni produkti

Baltijā vadošais farmācijas uzņēmums AS “Olainfarm” pēdējos nepilnus divus gadus visus spēkus un resursus veltījis, lai sagatavotu Rietumvalstu tirgiem piemērotu produktu portfeli, kā arī iespējami ātrāk veiktu šo produktu reģistrācijas Rietumeiropas tirgos. Pašlaik apstiprināti jau vairāk nekā 50 jauni produkti, no kuriem 17 šogad sākts reģistrācijas process, bet vēl 20 produktiem reģistrācijas process tiks sākts

Lasīt vairāk
img

Diskusijā uzsver ārstu un farmaceitu sadarbības nozīmi primārajā veselības aprūpē

Lai uzlabotu veselības aprūpes pieejamību, būtiski stiprināt ārstu un farmaceitu sadarbību primārajā veselības aprūpē, zāļu ražotāja "Olainfarm" rīkotajā diskusijā pauda klātesošie eksperti.

Lasīt vairāk
img

AS “Olainfarm” organizē plaši apmeklētu konferenci “Veselība 360”

Novembra vidū notika AS “Olainfarm” organizētā zinātniskā konference ārstiem “Veselība 360”. Tajā pulcējās vairāk nekā 120 dažādu specialitāšu ārstu no visas Latvijas. Viņiem bija iespēja iepazīties ar aktualitātēm mūsu valsts medikamentu tirgus attīstībā un gastroenteroloģijai, kā ar uzzināt vairāk par dažādiem trauksmju veidiem psihiatrijā un jaunākajiem pētījumiem par demenci. AS “Olainfarm” konferencē ārstiem “Veselība 360”

Lasīt vairāk
img

LZA piešķir goda doktora grādu AS “Olainfarm” valdes priekšsēdētājam Jurim Bundulim

Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) Senāta sēdē LZA prezidents Ivars Kalviņš pasniedzis goda doktora bioloģijā (Dr.h.c.biol.) diplomu AS “Olainfarm” valdes priekšsēdētājam Jurim Bundulim.

Lasīt vairāk