img

Centrālā laboratorija iesaka

Saruna par mūsu Alma Mater – Rīgas Medicīnas institūtu / Rīgas Stradiņa universitāti, kas šogad atzīmē 70. gadskārtu.
img

Izveido Centrālās laboratorijas padomi, stiprina Veselības centru apvienības padomi

Lai vēl vairāk strukturētu uzņēmumu grupas "Repharm" darbību un veiktu stratēģisku plānošanu un vadību, izveidota SIA "Centrālā laboratorija" (CL) padome un stiprināta AS "Veselības centru apvienība" (VCA) padome.

Lasīt vairāk
img

Valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi Ukrainas iedzīvotājiem

Ukraiņu un latviešu valodā: Ukrainas iedzīvotājam ir tiesības saņemt valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus (tajā skaitā arī laboratorijas pakalpojumus) tādā pašā apjomā kā Latvija iedzīvotājiem, valsts obligātās veselības apdrošināšanas ietvaros apdrošinātām personām.

Lasīt vairāk
img

Zarnu trakta parazītu dioagnostika

Sakarā ar pacientu brīvu pārvietošanu pa pasauli, neierobežotu eksotisku valsts apmeklējumu, un tūristu skaita pieauguma dēļ strauji palielinās inficēšanās ar dažāda veida parazītiem. Iesakām regulāri pārliecināties par savu veselību un ceļot droši.

Lasīt vairāk
img

“Centrālā laboratorija” atvērusi jaunu filiāli Ādažos

Ādažu slimnīcā atvērta jauna “Centrālās laboratorijas” filiāle, uz kuru analīžu veikšanai īpaši aicināti ne tikai  tuvāko apkaimju iedzīvotāji, bet arī klienti no tuvējām pašvaldībām – Garkalnes, Saulkrastu un citiem novadiem. “Vērojot Ādažu pilsētas un novada izaugsmi, filiāles atvēršanu izjūtam kā būtisku soli, lai laboratoriskie pakalpojumi Pierīgas novadā kļūti vēl ērtāk pieejami. Saskaņā ar mūsu attīstības […]

Lasīt vairāk